HOOLIV SUHTUMINE

Me ei müü nii nagu vanasti. Aeg on läinud vahepeal kõvasti edasi ning ka meie oleme oma töövõtetega kõigist Eestis levinud traditsioonilistest müügilahendustest mitu aastat ees. Me mõtleme rohkem kuidas hästi müüa, mitte sellele kuidas objekte müüki saada.

Hoolime oma klientide kinnisvarast ja aitame seda turvaliselt müüa lisaks Eestile ka üle maailma, kasutades meie poolt tõestatult tõhusaid võtteid.

Varu kannatust, müük ei ole alati nii lihtne. Eestis on kogu aeg müügis tuhandeid objekte ja enamus nendest ootavad ostjaid juba pikka aega. Meil on Sulle varuks mõned ainulaadsed nipid, kuidas tõmmata ostjate tähelepanu ja tekitada tugevamat huvi Sinu objektide vastu.

Kinnisvara müük ei käi nii nagu Sulle tundub. Meile on vahest sattunud kliente, kes arvavad, et mida rohkem müüjaid, seda parem, mida odavam hind, seda kiiremini ostja tuleb. Meie kogemus on aga vastupidine, mida konkreetsem müüja ja õigem hind, seda parem. Kellegile ei meeldi ülehinnatud objektid ja kolm erinevat müüjat, igaüks ajamas erinevat juttu.

Tõstame müügiväärtust. Meie abiga võidavad kinnisvara omanikud raha. Aitame inimestel kodude, äri ja muu kinnisvara müügiga teenida rohkem raha.  11 000€ ja 6 000€ rohkem raha, need on meie viimased töövōidud kliendi kasuks ja seda 25 000€ ja 45 000€ koteritega.

Innovatsioon inimestele mõeldes. Teadsime juba juba esimesest päevast, et kliendi rahulolu ja tulemuste garanteerimiseks ei piisa tavalisest müümisest ja sellepärast pingutame rohkem, et kasutada uusi võimasamalt töötavaid lahendusi.

Esindame Sind. Vahet ei ole, kus Sa parasjagu viibid, kas mängid Hispaanias golfi, töötad Indias, või elad USA’s. Eesti Vara on Sinu kinnisvara müügiesindaja Eestis. Sisesta kontakti võtuks enda telefoninumber siin ja mõne aja pärast tuled notarisse müügitehingule allkirja andma – kõik ülejäänu korraldame juba meie.

Tegeleme müügiga. Isegi kui Sinu vara on kusagil juba müügis, kuid ei müü nii nagu peaks, siis võid Eesti Vara appi kutsuda. Tegeleme Sinu objekti müügiga nii nagu peab.

Väldime tavalisi vigu. Oleme kokku kogunud kõik halvad klientide kogemused maaklerfirmadega ja välistame nende kordumist Eesti Vara abi kasutades.

Garanteerime müügi. Eesti Vara on ainus kinnisvarafirma Eestis, kes garanteerib kinnisvara müügi ja seda lubadust kinnitab fakt, et meil ei ole siiani ükski objekt müümata jäänud.

Mis edasi? Saame Sind aidata vaid siis kui ühendust võtad. Vajuta allolevat “Alusta vara müüki” nuppu ja saada meile oma kontakt. Võtame Sinuga ise ühendust tasuta konsultatsiooniks.

Kaarel Sarv
Amet: Juhatuse liige, arendus.
Visioon: Head teenused.
Telefon: +372 502 8022.

“Kui me ei suudaks garanteerida kinnisvara müüki, mis õige kinnisvarafirma me siis oleksime?

Edasi:

Alusta vara müüki