5 PÕHJUST, MIKS KUTSUDA MÜÜGIESINDAJA

Kõiki asju ei pea alati ise tegema ja mõnikord on kasulik endale appi kutsuda kogemustega professionaal. Kinnisva müügiesindaja kaasamine on tark otsus!

  • Maakler on Sinu abimees. Lihtne on asju ajada, kui Sind aitab inimene, kes teab kõiki vastuseid ja oskab lahendada kõik probleemid.
  • Siht silme ees. Maaklerid on alati fokuseeritud tulemustele. Maaklerid igal ajal valmis tegelema Sinu objekti müügiga ja panustavad sellesse järjepidevalt.
  • Põhjalikud teadmised seadustest. Ostu ja müüki reguleerivad ning piiravad alati mitmed keerukad seadused. Üksainus vale lause või punkt lepingus võib müügi rikkuda, mille eest oskab Sind kaitsta Eesti Vara maakler.
  • Anname väärtuse. Müügiesindaja teeb Sinu eest kõik vajaliku – kuulutused, esinduslikud pildid ja video, objekti tutvustava raamatu ja tutvustuse, mis müügile kaasa aitab.
  • Turvatunne. Müügiesindajatel on aastatepikkused kogemused Eesti kinnisvaraturul ning sellele kogemusele toetudes saame Sulle garanteerida südamerahu, et Sinu objekti müügiga tegelevad Eesti parimad professionaalid.

Statistika järgi tehakse üle 90% tehingutest kinnisvarafirmade abiga, sest paljud inimesed on teadlikud, milliseid riske võib oskamatu müük endaga kaasa tuua. Kaitse ka ennast nende riskide eest ja kutsu Eesti Vara müügiesindaja endale appi!

Alusta vara müüki siit

Info on koostatud kasutades Eesti Vara töövõtteid kirjeldades. © Käesolevat autoriõigusega kaitstud infot ei või ilma kirjaliku loata kopeerida ja levitada.

Postitatud kategoorias
Salvesta leht järjehoidjana.