MÜÜGIETTEVALMISTUS

Kinnisvara müümise õnnestumise tuleb objekti enne müüki andmist ja pildistamist korrastada.

1. Vajadusel tellige koristusfirma, kes peseb aknad, puhastab tolmust, peseb või vahatab põrandad, puhastab tualettruumid ja vannitoad.
2. Fikseerige vead. Ruumide seisukorrast ja pisivigade parandamise vajadusest arusaamiseks parim moodus on see, kui pildistate kõik ruumid, vaatate arvutist fotosid ja koostate muutmist vajavatest asjadest nimekirja.

1111

3. Koristage ja puhastage, Te ei pea hakkama suuri muudatusi tegema, tehke parandamist vajavad pisiasjad kiirelt ning võimalikult lihtsalt korda.
4. Likvideerige kõik vead, samuti peitke rippuvad juhtmed, kinnitage liistud, lambid ja pistikupesad. Ostuhuvilised tahavad reeglina näha korras ja puhast maja või korterit.
5. Eramaja müümisel koristage hoov ja korrastage hoone välisilme: tehke väiksemad vajalikud parandustööd, niitke muru, riisuge lehed ja okkad, puhastage lõkkealus ja grill, visake vana sodi minema, pange ära hoovis või trepikoja ees vedelevad asjad, koristage lumi jne.
6. Mõelge, mis aitab Teie objekti paremini müüa. Pange kirja kõik märksõnad olulistest asjadest, mis peaksid olema müügikuulutuses märgitud, sest siis teate müügiesindajaga kohtudes nendest rääkida.
7. Vahetult enne müügiesindajaga kohtumist ja objekti pildistamist süütage kaminatuli ja pange kõik lambid põlema.

Materjal kuulub Eesti Vara Grupp© Autoriõigusega kaitstud informatsiooni paljundamine, kopeerimine ja levitamine ilma loata keelatud.